Eratija - jaunā pasaule

I. ēra: Eratijas rašanās; 1. gads - Lócërion Heren ēra ~ Urulócë gads
 
SatursPortaleLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet


<<< uz sadaļas satura rādītāju

Zemes Pūķis ~ Kemens

Kemens ir viens no pieciem Elementālajiem Pūķiem, kuram tika tas gods valdīt pār zemi. Patiesību sakot, Kemenu daži uzskata par pašu zemi. Kemens ir gādīgs un rūpējas par visas Eratijas zemi. Viņš uzrauga un aizstāv dabu un, ik pa laikam, ciemojas pie pārējiem četriem Elementālajiem Pūķiem, lai sniegtu viņiem savu palīdzību, ja viņiem kādas lietas, saistībā ar dabu, nesanāk. Kemens ne tikai rūpējas par to, lai nevienam nekas netrūktu, bet arī par bērniem. Dažas sievas tic, ka Kemens ir dzīvnieku un bērnu aizgādnis. Viņš nekad nedarbojas vienatnē. Lai ko viņš darītu - sodītu vai palīdzētu - viņš vienmēr izpilda to ar vēl kāda Elementālā Pūķa palīdzību. Ja parādās ilgstošs sausums, tad Kemens soda mirstīgos ar Úra - Uguns Pūķa palīdzību. Ja viss zied un plaukst, tad Kemens darbojas kopā ar Nénu - Ūdens Pūķi, lai veicinātu ražīgumu un uzplaukumu dabā.


Zemes Pūķis ~ Kemens __Earth_Dragon__
(palielināt bildi)

Kemens ir vienīgais, kuram Kārtības Pūķis deva zināšanas par visas Eratijas augiem, dzīvniekiem un parādībām, kuras norisinās Eratijā. Ļoti reti, Kemens dodas pie Úra, lai palīdzētu viņam viņa kalšanas darbos, stāstot dažādas dabas viltības, kuras pat Úrs nav spējīgs saskatīt metālos, kaut arī ir visu vielu, metālu un akmeņu aizgādnis. Kemens zin katra auga dzīvās vai nāvīgās īpašības, katra dzīvnieka īpatnības un dzīves stilu, kā arī katras parādības rašanās cēloni. Tāpēc daži mirstīgie uzskata, ka Kemens ir arī dziednieks, zāļu pārzinējs un visu dziednieku un druīdu aizstāvis.

Daudzi mirstīgie elfu rases pārstāvji Kemenu attēlo ar koka lapas simbolu un zaļu krāsu. Kemenu attēlo arī kā smaragdzaļas nokrāsas pūķi, kas savās, pret debesīm izstieptajās, rokās tur pļavu pilnu ar puķēm. Kemena svētkus ir pieņemts svinēt antilopes nedēļas laikā - Andalárcelva mēneša pēdējā nedēļā. Tieši šajā laikā notika elfu šķelšanās divās daļās. Viena no tām palika Rietumu kontinentā, bet otra - aizceļoja uz Dienvidu kontinentu, kur viņi kļuva par Dienvidu kontinenta pirmiedzīvotājiem un tieši šajā laikā viņi pirmo reizi sastapa Kemenu - Zemes Pūķi.


I.ē., 1.g.: Lócërion Heren laikmeta Urulócë gads                                                                                                                                 Informācijas autors Kārtības Pūķis