Eratija - jaunā pasaule

I. ēra: Eratijas rašanās; 1. gads - Lócërion Heren ēra ~ Urulócë gads
 
SatursPortaleLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet


<<< uz sadaļas satura rādītāju

Uguns Pūķis ~ Úrs

Uguns Pūķis - Úrs valda pār visām Eratijas valodām, kalniem, vielām, kuras atrodas kalnos un ūdeņos, un pār visāda veida amatnieku mākslām. Viņš ir labākais ieroču gatavotājs un zin, ko var izgatavot no katras vielas, kura atrodas Eratijā, kā arī viņš zin kā labāk pagatavot visāda veida ieročus. Protams, ir arī tādas lietas, ko pat viņš, ļoti retos gadījumos, nevar saskatīt, tāpēc Kemens - Zemes Pūķis nāk viņam talkā un viņi kopīgi saredz un izzin nesaprotamo un neredzamo Eratijas mistēriju. Úrs ir ļoti spēcīgs un nesatricināms kā kalns. Viņš dzīvo Eratijas Austrumu kontinentā un sargā to, līdz ar visu Eratiju, no ļaunajiem spēkiem. Úrs zin katru Eratijas valodu un spēj runāt tekoši jebkurā no tām. Viņš zin katras vielas sastāvu un pielietojumu, kā arī mijiedarbības starp tām. Úram ir vara pār kalniem un uguņiem, pat pār tiem, kas atrodas ārpus Eratijas un tās dzīlēs.


Uguns Pūķis ~ Úrs Dragon_

Viņa raksturs ir diezgan ugunīgs un, dažreiz, pat bīstams, jo ir spējīgs arī sadusmoties. Kad parādās kāds jauns kalns, kurš aiz sevis nes zemestrīci, tad Úrs veido jaunus ieročus, bet, ja parādās vulkāna izvirdums, tad viņš soda Eratijas iedzīvotājus. Kad notiek tikai zemestrīce, tad Úrs ar Kemenu - Zemes Pūķi soda Eratijas iedzīvotājus vai arī glābj tos.

Daudzi mirstīgie magu pārstāvji Úram piedēvē dažādus simbolus, jo it kā ir redzējuši, kā viņš, pie kādas Austrumu kontinenta upes, kādā saulainā dienā, pārvērtās par bebru. Savukārt, citi magi viņam piedēvē arī dimantu, jo pats Úrs viņiem to esot teicis. Úru attēlo arī kā pelēkas vai sarkanas nokrāsas pūķi, kas savās, pret debesīm izstieptajās, rokās tur uguns liesmu. Magu sabiedrībā ir kāda īpaša diena - Urulócë mēneša 13. diena. Tieši šajā dienā magi kļuva par Austrumu kontinenta pirmiedzīvotājiem un pirmo reizi sastapa Úru - Uguns Pūķi.


I.ē., 1.g.: Lócërion Heren laikmeta Urulócë gads                                                                                                                                 Informācijas autors Kārtības Pūķis