Eratija - jaunā pasaule

I. ēra: Eratijas rašanās; 1. gads - Lócërion Heren ēra ~ Urulócë gads
 
SatursPortaleLatest imagesMeklētReģistrētiesIeiet


<<< uz sadaļas satura rādītāju

Kārtības Pūķis

Kārtības Pūķis ir visas Eratijas radītājs un viņš ir atbildīgs par visu, kas notiek Eratijā. Viņa daba ir laba un pilna ar gaismu. Kā minēts dažos Eratijas radīšanas stāstos, Kārtības Pūķis dzīvo Izplatījumā, kurā nav nekā, izņemot tumsu un tukšumu. Izplatījumā Kārtības Pūķis bija vienīgā gaisma, nekas cits nebija tik gaišs kā viņš. Turpat Izplatījumā lidinājās arī viņa ļaunais dvīņu brālis - Haosa Pūķis, kurš visu laiku to vien darīja, ka meklēja, kā ieriebt savam gaišajam brālim. Izplatījumā Kārtības Pūķis izveidoja sev pili, kura bija tikpat gaiša kā viņš pats. No turienes viņš redzēja visu, kas notiek Eratijā, un pie viņa pilī nevarēja tikt neviens, izņemot viņa ļauno dvīņu brāli, kurš, būdams ļauns, visu laiku, ar viltībām, iesprūk Kārtības Pūķa pilī.

neviens nekad nav redzējis Kārtības Pūķi, izņemot piecus Elementālos Pūķus, kurus viņš radīja kopā līdz ar Eratiju. Ir bijuši gadījumi, kad parastie mirstīgie prasīja šiem Elementālajiem pūķiem, kā izskatās Kārtības Pūķis, bet neviens no Elementālajiem Pūķiem nespēja pateikt kā Kārtības Pūķis izskatās, jo vienīgais, ko viņi varēja pateikt par Kārtības Pūķa izskatu tas bija: "Tādu skaistumu nevar aprakstīt nevienā mirstīgo un nemirstīgo valodā." Protams Eratijā varētu būt tikai minējumi par to kā Kārtības Pūķis izskatās, bet nevar jau īsti zināt kā ir īstenībā. Un tomēr daudzi no mirstīgajiem uzskata, ka Kārtības Pūķis izskatās aptuveni tāpat, kā pieci Elementālie Pūķi, jo Kārtības Pūķa vārds jau pasaka mirstīgajiem priekšā to, ka tas tā varētu būt. Tāpēc Kārtības Pūķi bija raduši attēlot, kā milzīgu zelta pūķi, jo zelts ir saulainības un gaismas simbols.(palielināt bildi)

Neviens nezin, pat Elementālie Pūķi nezin, no kurienes radās Kārtības Pūķis. Ir daudzi minējumi par viņu. Daži gudrie pat ir mēģinājuši pētīt Kārtības Pūķi, bet visu viņu pūles bija veltas, jo visi iznākumi veda uz vienu vienīgu iznākumu - uz nekurieni.

Kārtības Pūķis palīdz visiem, izņemot tumsas spēkiem, kuri ir Haosa Pūķa kalpībā. Protams, ja ir tāda nepieciešamība, tad Kārtības Pūķis izmanto arī savu varu un spēku, bet, ja nav nepieciešams, viņš mirstīgajiem dara to zināmu. Tā kā viņš ir Eratijas radītājs, viņš izlems, kad ir nepieciešamība un kad nav nepieciešamība pēc viņa spēka. Protams, ir arī tādi gadījumi, kad kāds no tumsas spēkiem pāriet pie gaismas, un, kad Kārtības Pūķis to uzzin, viņš palīdz nelaimīgajam, ja izlems, ka ir tāda nepieciešamība.


I.ē., 1.g.: Lócërion Heren laikmeta Urulócë gads                                                                                                                                 Informācijas autors Kārtības Pūķis